O Mnie i Moich Fretkach

Witam Wszystkich mam na imie Monika i jestem właścicielką dwóch wspaniałych fretek, o których również trochę napisze.

O mnie

Wszystko zaczęło się 2 lat temu, kiedy zamieszkały ze mną Neska, a potem Davies. Te niezwykłe zwierzaki zmieniły dużo w moim życiu, częściej sprzątam, biegam po lecznicach, dużo czytam na ich temat i zdecydowanie częściej się uśmiecham. Poznałam dzięki nim wielu wspaniałych ludzi i organizacji.I wtedy pomyslałam o założeniu stronki o moich fretkach ale jak zaczełam czytać że fretki potrzebują pomocy czułam w sercu że nie mogę bez czynnie paczyci i czytać zaczełam pomagać jak mogłam i wtedy postanowiłam założyc stronę Na pomoc fretkom którą nazwe zmieniłam na Pomoc Fretkom i taka Nazwa się przyjeła na dzisiejszy dzień prowadzę dwie stronki.

 

Neska & Deivis Fretki www.neskaideivis.pl Na stronce opisuje prawie każdy dzień moich fretek.
Pomoc Fretkom  www.pomocfretkom.pl Chcę, żeby ta stronka była pomocna dla opiekunów fretek, organizacji działających na rzecz fretek. Chcę szerzyć wiedzę i pomagać tym wspaniałym zwierzakom w każdy możliwy sposób.
Oczywiście też uczeszczam w róznych fretkowych spotkaniach i wystawach fretkowych.

Neska ( Samiczka )

Neskę zakupiłam ze sklepu zoologicznego z paru powodów, których niestety nie opisze na stronie. Malutka od pierwszych dni, w których zamieszkała zemną walczyła o swoje zdrowie było czasem ciężko, ale malutka wygrała swoją walkę o zdrowie. Neska jest zemną od 2016 roku.

Deivis ( Samczyk )

Deiviska jest ze mną od czerwca 2017

Maluszek od samego początku był zdrowy i tak zostało do tej pory chodzimy tylko do Vetiki na szczepienia i w odwiedziny.

Deiviska jest z Domowej Hodowli Fretek http://jula.com.pl Polecam wszystkim Domową Hodowle Fretek Jula.

Polecane Strony

Strona WWW SPF
Adopcje Fretek
Domowe Hodowle Fretek